Басты бет Журнал Мақалалар мұрағаты Павлодар қаласы тұрғындарының этникааралық интеграциясы және этникаішілік консолидациясын әлеуметтік зерттеу нәтижелері

Аннотация:Этникааралық төзімділік пен қоғамдық келісімді сақтау бойынша қала тұрғындарының этникааралық қатынастарды бағалауын, мемлекеттік органдар мен қоғамдық институттардың қызметін бағалауды анықтау мақсатында 2014 жылғы маусымда әлеуметтік пікіртерім жүргізілді. мақалада Павлодар қ. тұрғындарының этникааралық интеграциясы мен этникаішілік консолидациясын зерттеу нәтижелері ұсынылған.

Шығарылған жылы:2014
Журнал номері, №:4

Мақаланы жүктеу
Г.Ж. Альназарова, Д.А. Франк. Павлодар қаласы тұрғындарының этникааралық интеграциясы және этникаішілік консолидациясын әлеуметтік зерттеу нәтижелері // «Инновациялық Еуразия университетінің хабаршысы». 4 URL: http://vestnik.ineu.edu.kz/kaz/articles/114/ (20.10.2019).