Басты бет Журнал Мақалалар мұрағаты Студент жастардың ана атануға саналы дайындығы

Студент жастардың ана атануға саналы дайындығы

Аннотация:Берілген мақалада \"ана атану\" ұғымының түрлі анықтамалары, сондай-ақ адамның талаптар, міндеттер, мінез-құлықтың әлеуметтік стандарттарының тұтас кешенін қабылдауын білдіретін студент жастардың ана атануға дайындалуының адамгершілік-психологиялық аспектілері қарастырылған. Мұндай дайындық студент жастардың отбасылық өмірге деген жауапкершілігін, ана атанудың әлеуметтік абыройлығын арттыруға, студент жастардың ана атануға психологиялық дайындығын көтеруге, терең, нақты білім алуға бағытталған. Студент жастардың ана атануға саналы дайындығының деңгейі әйел адамның ана болуға әзірлену кезіндегі оң және теріс факторлардың әсер етуінің жалпы нәтижесімен анықталады.

Шығарылған жылы:2015
Журнал номері, №:2

Мақаланы жүктеу
А.С. Исенова, Е.М. Раклова. Студент жастардың ана атануға саналы дайындығы // «Инновациялық Еуразия университетінің хабаршысы». 2 URL: http://vestnik.ineu.edu.kz/kaz/articles/176/ (20.10.2019).