Басты бет Журнал Мақалалар мұрағаты Колледж білім алушыларының тұлғааралық қарым – қатынастар тұлға қалыптасуының шарттарының бірі

Аннотация:Мақаланың авторы тұлғааралық қарым-қатыстары тұлға қалыптасуыне әсер етуін көрсетеді. Мақалада колледж оқушыларының баршамен қандай қарым-қатынастарының түрлері басым ететіні туралы жазылған. Сонымен бірге колледж оқушылары ымырасуларға қабілетті, мәселешешу кезінде ынтымақтастық жасауға беиім, ынталы, баршалардың өзіне деген назар аударуы, адамдарға үйір аяным білдіре алатыны, бірақ қолайлы болжамына қарамастан бұл сыртқы бейнесі болатыны көрсетілген.

Шығарылған жылы:2016
Журнал номері, №:1

Мақаланы жүктеу
Л.Б. Карпаева, Т.М. Кравцова. Колледж білім алушыларының тұлғааралық қарым – қатынастар тұлға қалыптасуының шарттарының бірі // «Инновациялық Еуразия университетінің хабаршысы». 1 URL: http://vestnik.ineu.edu.kz/kaz/articles/253/ (12.11.2019).