Басты бет Журнал Мақалалар мұрағаты Жоғары сынып оқушыларын отбасылық өмірге даярлау мәселесінің кейбір қырлары

Жоғары сынып оқушыларын отбасылық өмірге даярлау мәселесінің кейбір қырлары

Аннотация:Мақалада жоғары сынып оқушыларын отбасылық өмірге даярлау мәселесінің кейбір қырлары қарастырылады. Қазіргі таңда қоғамның отбасы мен некеге деген ықыласы бұрынғыдан да маңызды болып отыр. Бұл ықылас отбасының адами тіршілік әрекетінің барлық аясымен байланысқан. Қоғамның орнықтылығы және оның ішкі байланыстарының басымдылығы отбасы институтының жағдайына тәуелді болады.

Шығарылған жылы:2017
Журнал номері, №:3

Мақаланы жүктеу
К.С. Бутенова, педагогика ғылымдарының магистрі Инновациялық Еуразия университеті (Павлодар қ.) E-mail: butenova1975@mail.ru. Жоғары сынып оқушыларын отбасылық өмірге даярлау мәселесінің кейбір қырлары // «Инновациялық Еуразия университетінің хабаршысы». 3 URL: http://vestnik.ineu.edu.kz/kaz/articles/402/ (19.10.2019).