Басты бет Журнал Мақалалар мұрағаты Химиялық заттарды басқарумен айналысатын ұлттық құқықтық құжаттарды қарау

Химиялық заттарды басқарумен айналысатын ұлттық құқықтық құжаттарды қарау

Аннотация:Бұл мақала химиялық қауіпсіздікті қауіпті химиялық заттарды өңдеу, сақтау және жою қауіптерінен жанама химиялық әсерден адамның өмірлік мүдделерін қорғауға бағытталған шаралар жүйесі ретінде қарастырады. Химиялық қауіпсіздік нақты және әлеуетті қауіп-қатердің алдын алуға 42 Вестник Инновационного Евразийского университета. 2017. № 4 ISSN 1729-536X және жоюға, олардың салдарын жұмсартуға бағытталған құқықтық, ұйымдастырушылық, қаржылық, материалдық және ақпараттық шаралар кешенімен қамтамасыз етіледі.

Шығарылған жылы:2017
Журнал номері, №:4

Мақаланы жүктеу
А.В. Лысикова Ш.Ш. Хамзина, педагогика ғылымдарының кандидаты,доцент Инновациялық Евразия университеті (Павлодар қ.). Химиялық заттарды басқарумен айналысатын ұлттық құқықтық құжаттарды қарау // «Инновациялық Еуразия университетінің хабаршысы». 4 URL: http://vestnik.ineu.edu.kz/kaz/articles/425/ (22.10.2019).