бәсекеге қабілеттілік

Журнал номері, №: 2015. № 2

Баға жоғары оқу орнындағы білім беру қызметтерінің бәсекеге қабілеттілік факторы ретінде

Аннотация: Бұл мақалада жоғары оқу орнының білім беру қызметі нарығындағы баға белгілеу жоғары оқу
орнының жалпы бәсекелестік стратегиясының ажырамас элементі ретінде қарастырылған, сонымен
қатар Павлодар аймағының жоғары оқу орнында қолданылатын баға түрлендіру жүйесіне талдау
жүргізілген.

Журнал номері, №: 2014. № 1

Инновациялар: жіктелімі және әлемдік тәжірибе

Аннотация: Бұл мақалада инновациялардың жіктелімі, инновациялық қызметті мемлекеттік қолдаудың негізгі бағыттары, сондай-ақ қазақстандық инновациялық саясаттың мақсаттары қарастырылған. Жұмыста инновациялық процестерді мемлекеттік басқару қажеттілігіне не себепші болғанын анықтау әрекеті ұсынылған.

Автор: А.А. Рубан

Журнал номері, №: 2012. № 4

Университеттің корпоративтік мәдениеті білім сапасын қамтамасыз ету құралы ретінде

Аннотация: Осы мақала жоғары оқу орнының корпоративтік мәдениетінің ахуалын білім сапасын қамтамасыз ету құралы ретінде қарастыруға арналған. себебі в осы уақытты барлық постсоветского аяның университетінің корпоративтік мәдениеті дүниежүзілік деңгейге сай келмейды, ара мақалада профессорско-преподавательского және студенттік университеттің құрамдарының айқында- негізгі мәселелерді және қолдан- нәтижелерді анкетирования үшін сапаның көтермелеу үшін университеттік корпоративтік мәдениет арқылы анкетирование ұсыныл.

Кластерлік даму Қазақстан Республикасы аймақтарының бәсекеге қабілеттілігін арттыру құралы ретінде

Аннотация: Бұл мақалада кластер, кластерлік дамудың ерекшелігі көрсетілді және Қазақстан Республикасының кластерлік дамудың құрылуы.