мониторинг

Журнал номері, №: 2015. № 2

Жылу энергетикалық құрал-жабдықтарды пайдалану және жөндеу сенімділігін қамтамасыз ету

Аннотация: Бұл мақалада «Екібастұз ГРЭС-1» ЖШС материалдарында жылу энергетикалық құрал-
жабдықтарды пайдалану мен жөндеу сенімділігін қамтамасыз етудің теориялық аспектілері
қарастырылған. Қаржылық шығындардың негізгі себептері айқындалған және осы шығындармен
күресу құралының тиімділігіне баға берілген. Құрал-жабдықтың виброжағдайының мониторингінің
әдістемелік негіздері ұсынылған және қарастырылған.

Журнал номері, №: 2014. № 4

Павлодар қаласы тұрғындарының этникааралық интеграциясы және этникаішілік консолидациясын әлеуметтік зерттеу нәтижелері

Аннотация: Этникааралық төзімділік пен қоғамдық келісімді сақтау бойынша қала тұрғындарының этникааралық қатынастарды бағалауын, мемлекеттік органдар мен қоғамдық институттардың қызметін бағалауды анықтау мақсатында 2014 жылғы маусымда әлеуметтік пікіртерім жүргізілді. мақалада Павлодар қ. тұрғындарының этникааралық интеграциясы мен этникаішілік консолидациясын зерттеу нәтижелері ұсынылған.

Үздіксіз білім беру жүйесіндегі мониторинг: даму тенденциялары

Аннотация: Берілген мақалада «Өрлеу» біліктілікті арттырудың ұлттық орталығы» Акционерлік қоғамының филиалы «Павлодар облысы бойынша педагогикалық қызметкерлердің біліктілігін арттыру институты» материалдары негізінде педагогтердің үздіксіз білім беру сапасын басқарудың теориялық және практикалық аспектілері, біліктілікті арттыру жүйесіндегі мониторингтің дамуының басты құралдары, тәсілдері және тенденциялары қарастырылған.

Журнал номері, №: 2014. № 1

Мемлекеттік қызметтер: қазіргі жағдайы және даму перспективалары

Аннотация: Осы мақалада мониторинг нәтижелерінің негізінде Қазақстан Республикасы халқына мемлекеттік қызмет көрсету жүйесін дамытудың аспектілері қарастырылған.